Mioty już urodzone

Miot E EAST WIND

No i maluchy z miotu E są już na świecie. W sobotę 09.12.2023r., Luna (Arctic Melody FCI GREY LUNA) urodziła cztery szczeniaki (jedna dziewczynka i trzech chłopców). Ojcem jest nasz reproduktor sprowadzony z Irlandii GRAND Champion Polski JAZZ ZHOWERLI.

Wszystkie informacje, skany dokumentów i fotki z poprzedniego miotu tej pary znajdują się na poszczególnych podstronach. Szczeniaki z pierwszego miotu powyrastały na śliczne, zdrowe malamuty. Szczegółowe informacje na temat rodziców znajdują się też w poszczególnych zakładkach na stronie.

Wszystkie szczeniaczki mają swoje wspaniałe rodziny:) 

MIOT D DREAM OF

W dniu 23.01.2023 r., urodziły nam się dwie śliczne, czarne dziewczynki ze skojarzenia naszego Jazza (JAZZ ZHOWERLI) i naszej Kiky (Arctic Melody GREY KIKY) - TAJGA i ALASKA. Wszystkie informacje na temat rodziców w zakładce "nasze psy".  

Nie mamy dostępnych szczeniąt.

MIOT C CRAZY

11tego października 2021 doczekaliśmy się narodzin szczeniąt. To trzeci miot urodzony w naszej hodowli. Mamy ośmioro maluchów, pięć dziewczynek i trzech chłopców (CRAZY: AJRIS, NUKKA, LENA, LUNA, ZORA, UTU, LUPUS, FREKI Amber Song FCI) . Rodzicami są Arctic Melody (FCI) GREY LUNA i JAZZ ZHOWERLI. Wszystkie szczegółowe informacje na temat rodziców, kserokopie dokumentów lekarskich i hodowlanych, zdjęcia, osiągnięcia etc... znajdują się na poszczególnych podstronach i w odpowiednich zakładkach. 

Wszystkie szczeniaki z tego miotu mają już swoich nowych właścicieli.

Miot B  BLIZZARD

Z ogromną radością informuję, że 17-tego maja 2021r., przyszły na świat szczenięta ze skojarzenia naszej KIKY (Arctic Melody FCI GREY KIKY) i Hammera (Arctic Melody FCI SCARLET HAMMER). Rodzice są zdrowi, przebadani w kierunku dysplazji, chorób oczu i polineuropatii. Posiadają dyplomy Młodzieżowego Championa i Championa Polski
Urodziły się dwie dziewczynki i pięciu chłopców:  

  • BLIZZARD  VIENNA  Amber Song FCI
  • BLIZZARD  PERŁA  Amber Song  FCI
  • BLIZZARD  SKIRON  Amber Song  FCI
  • BLIZZARD  BARRY Amber  Song  FCI
  • BLIZZARD  ODYN  Amber  Song  FCI
  • BLIZZARD RAGNAR  Amber Song  FCI
  • BLIZZARD  THORGAL  Amber  Song  FCI

Miot A  ALASHAK

Pierwszy miot (A) w naszej hodowli przyszedł na świat 9 października 2020 r.
Rodzicami zostali Arctic Melody (FCI) GREY LUNA i Arctic Melody (FCI) SCARLET HAMMER.
Urodziły się 4 suczki i 3 pieski :  ALASHAK AMI Amber Song (FCI)
               ALASHAK LUCA Amber Song (FCI)
               ALASHAK YOKO Amber Song (FCI)
               ALASHAK AYRA Amber Song (FCI)
               ALASHAK HUNTER Amber Song (FCI)
               ALASHAK ARKAN Amber Song (FCI)
               ALASHAK FARO Amber Song (FCI)

Kilka fotek Hammera. Ogromny sukces psa, na wczorajszej (13.09.2020) IX Jesiennej Wystawie Psów Rasowych w Gorzowie Wielkopolskim. Czwarte miejsce w Grupie V. Gratulujemy.

Fotki szczeniaków